Ми маємо створити такий тиск Росії, щоб вона зрозуміла ризик від своїх дій – президент Литви

194414012020Литовський народ, як ніхто інший, розуміє біль України у боротьбі з окупантом, наголосив Ґітанас Науседа.

 Президент Литви Ґітанас Науседа під час телемосту Україна – Литва "Разом до Перемоги!" в ефірі "5 каналу" звернувся до України.

"Ми дуже гостро відчуваємо несправедливість у нашій братській Україні. Ворог і далі своїми чоботами ходить по українській території, вмирають люди. Незважаючи на міжнародні зусилля, вони цинічно нехтують міжнародним правом. Я прошу литовський народ приєднатися і пожертвувати. Гроші – це лише один з елементів, але найголовніше, щоб наші друзі, українська нація, відчували нашу солідарність, яка йде від нашого серця", – сказав Науседа.

Він додав: "Ворог хотів би, щоб ми забули про війну в Україні, але ми не маємо з цим погодитись. Ми дуже хотіли свободи від них, і ми її отримали. Тому ми, як ніхто інший, можемо зрозуміти біль України. Ми маємо створити такий тиск окупанту, щоб від один раз зрозумів, чим ризикує, коли втручається і не хоче забрати своїх ніг з української території".

Повне відео дивіться за посиланням:

 

Нагадаємо, "5 канал" разом з Литовським суспільним телебаченням (LRT) 13 січня з 19:30 до 23:00 транслюють благодійний телеміст "Разом до Перемоги!", присвячений боротьбі проти російської окупації.

Під час трансляції громадська організація "Блу/Єлоу Україна" збиратиме кошти для українських громадян та військових, що виборюють свободу та захищають територіальну цілісність України.

Реквізити для переказу коштів: Карта "ПриватБанк" 5169 3305 1986 8845. Також кошти можна переказати на банківській рахунок організації "Блу/Єлоу Україна".

Джерело: www.5.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Олексій Гончарук заявив, що уряд продовжує працювати в штатному режимі, поки президент не прийме рішення хто може продовжити працю...
40 народних депутатів написали звернення до голови Служби безпеки України Івана Баканова з метою заборони в’їзд на територію...
Прем'єр-міністр Олексій Гончарук написав заяву про відставку.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS