Чекайте "іхтамнєтов"! Стало відомо про агресивне повернення Росії ще в один регіон

093802122019Росія найближчим часом може придбати військово-морську базу в Індійському океані з метою "повернення в регіон".

Про це з посиланням на матеріал індійського видання The Indian Express пише "Военное обозрение".

Автор статті директор Інституту південноазіатських досліджень Національного університету Сінгапуру Раджа Мохан впевнений, що недавні події показують зростаючий інтерес Москви до цього регіону.

"За великим рахунком, Росія демонструє своє повернення в Індійський океан. І це повинно розглядатися як частина стратегії РФ в Африці і на Близькому Сході", – написав він.

Мохан нагадав, що свого часу активність у регіоні демонстрував Радянський Союз, але після його розвалу "була порушена траєкторія Москви в цьому напрямку". На його думку, Кремль через економічні причин не зможе домінувати в регіоні, проте здатний впливати на ухвалення стратегічних рішень там.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше у Володимирську область РФ потайки привезли тіла перших загиблих в Мозамбіку російських найманців із ПВК "Вагнера".

Джерело: www.obozrevatel.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

us1

Популярні новини

20 лютого 2020 року, у День Героїв Небесної Сотні, в м. Ужгороді відбулися громадські заходи з ушанування Героїв Революції Гідност...
18 лютого виповнюється п’ять років з дня виходу українських військ із району міста Дебальцеве на півночі Донецької області.
Президент України Володимир Зеленський назвав наступ російських військ на ділянці розведення сил “цинічною провокацією&rdquo...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS