Росія розбомбила лікарні в Сирії, - The New York Times. ВIДЕО

153513102019Російська авіація в травні за 12 годин розбомбила 4 сирійські лікарні. Всі вони перебували в складеному ООН списку об'єктів, по яких не можна завдавати авіаударів. Список отримала, зокрема, і Москва.

Докази того, що росіяни прицільно бомбили сирійські лікарні, зібрали журналісти The New York Times, інформує Цензор.НЕТ.

Вони проаналізували записи про вильоти російської авіації, аудіозаписи переговорів пілотів із командуванням, відео ударів і провели інтерв'ю зі співробітниками лікарень. Співставивши дані з цих джерел, журналісти змогли відтворити повну картину бомбардування лікарень росіянами.

Атаки, як стверджує газета, було здійснено на північному заході Сирії упродовж 12 годин 5-6 травня під час придушення осередків опору урядовим військам.

У серпні розслідування атак розпочала Організа́ція Об'єднаних Націй. Як стверджує NYT, одна з цілей - з'ясувати, чому бомбардуванню піддалися лікарні, які було внесено до списку установ, які отримують допомогу від ООН. Сирійські медики, пише газета, вважають, що цей список нібито вказав цілі для російських і сирійських ВПС.

У російському МЗС у відповідь на запитання про ці бомбардування послалися на попередні заяви про те, що ВПС Росії завдають у Сирії точкових ударів по "точно підтверджених цілях".

Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3153689

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Народна депутатка отримала підозру від ДБР, але каятися не збирається.
Ситуація, що розпалюється навколо недавно ухваленого закону про свободу віросповідання в Чорногорії, була використана дезінформаці...
Російське командування віддало окупаційним військам на Луганщині наказ вчинити масовану атаку в зоні розведення під Золотим, щоб п...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS