"Це війна!" Лукашенко жорстко висловився про конфлікт України з Росією

205208102019Завершити війну на Донбасі можливо шляхом тісніших переговорів України та Росії.

Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко 8 жовтня на міжнародному форумі "Мінський діалог", передає ТАСС.

 "І не варто після мене говорити, що це не конфлікт Росії та України. Так, не треба ігнорувати керівників "ЛНР" і "ДНР" – невизнаних. Так, невизнаних, але вони є, їх теж уникати не можна. Це питання домовленостей. Головне, щоб головні сторони (Україна та РФ) втрутилися в розгляд цього конфлікту й ухвалювали рішення", — зазначив він.

Тоді, за його словами, "буде місце і "ДНР", і "ЛНР". "Тоді відбудуться зрушення і щодо 400 км кордону (РФ й України), і проведення там виборів, і створення якоїсь міліції тощо", – заявив білоруський лідер.

"Коли ми обговорювали це питання (з президентом України Володимиром Зеленським. – Ред.) я сказав, що треба йти на якісь контакти, бо війна на твоїй території", – зазначив Лукашенко.

"Він (Зеленський) сказав, що так і розуміє проблему – це війна на землі України. Тому треба вирішувати цю проблему", – додав президент Білорусі.

Він висловився про необхідність залучення Штатів. "Чому без США неможливо вирішити цю проблему? Ви ж знаєте, наскільки вони залучені в Україні не тільки у проблему Криму, Донбасу, цілісності країни. Але й взагалі в усі політичні та економічні процеси", — констатував Лукашенко.

Пізніше прессекретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков спробував виправдати Кремль. Він сказав, нібито РФ "жодним чином не була, не є і не буде стороною цього конфлікту".

Як повідомляв OBOZREVATEL, Олександр Лукашенко на форумі також заявив, що Захід залишив президента України Володимира Зеленського самостійно вирішувати конфлікт на Донбасі.

Джерело: www.obozrevatel.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/j5jmFndpOSg/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Російська Федерація намагається залякати судами та тиском громади, які переходять до Православної церкви України.
Випускникам закладів вищої освіти, які не мають досвіду педагогічної діяльності та прийматимуться на посаду педагогічного працівни...
Перераховано сценарії збереження влади Путіна після 2024 року.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS