ЄС офіційно відмовився визнавати російські паспорти жителів окупованого Донбасу

180303102019Інструкції були розіслані цього тижня Єврокомісією та Європейською службою зовнішніх дій у всі країни-члени ЄС, а також у ті країни, які не входять до Шенгенської зони.

Мешканці так званих «Донецької» і «Луганської народних республік» можуть звертатися за візами для поїздок у країни-члени Євросоюзу лише в консульства на території України. Про це повідомляє пресслужба Єврокомісії.
Повідомляється, що Єврокомісія направила країнам ЄС правила із обробки візових заяв від мешканців «ДНР» і «ЛНР».
«Єврокомісія і зовнішньополітична служба ЄС цього тижня направили державам-членам ЄС та країнам, що не входять до Шенгенської зони ЄС, правила щодо того, як обробляти візові заяви, подані жителями непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей України», - йдеться в заяві ЄК.
Уточнюється, що правила були підготовлені у зв'язку з проханням країн ЄС дати рекомендації з ідентифікації і невизнання паспортів жителів «Л/ДНР», виданих у відповідності з указом президента Росії Володимира Путіна.
«Згідно з візовим кодексом ЄС, заявники на отримання шенгенської візи, які на законних підставах проживають у непідконтрольних Україні районах Донецької і Луганської областей, повинні подати заяву на отримання візи до консульств держав - членів ЄС в Україні, незалежно від проїзного документа, який у них є», - говориться в заяві ЄК.
До слова, у МЗС Німеччини заперечили видачу віз мешканцям Донбасу з російськими паспортами. 
Раніше повідомлялося, що Єврокомісія спільно з Європейською службою закордонних справ та у координації з делегаціями ЄС в Києві та Москві почали працювати над правилами, згідно з якими буде здійснюватися ідентифікація паспортів РФ, виданих мешканцям ОРДЛО.
Нагадаємо, міністерство закордонних справ Естонії прийняло рішення не визнавати видані після 24 квітня жителям Донецька й Луганська паспорти РФ.
Також Литва вимагає в ЄС не визнавати російських паспортів у жителів Донбасу. 

Джерело: glavcom.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Станом на сьогодні у Золочеві не зареєстровано релігійних організацій РПЦвУ (УПЦ МП) та жодна така організація не зверталася із за...
Верховна Рада проголосувала за легалізацію грального бізнесу в Україні. Закон підтримали 248 народних депутатів.
14 липня 2020 року, Закарпатській обласній клінічній інфекційній лікарні (головний лікар Михайло Поляк), було передано для лікуван...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS