Джуліані признався, що Волкер його попереджав про «рішалу» Богдана

180103102019Джуліані запевняє, що на зустрічі з Єрмаком передав «стурбованість» адміністрації США тим, що Богдан займає таку посаду при президентові України.

Персональний адвокат Дональда Трампа Руді Джуліані повідомив, що в Держдепартаменті США його застерегли від спілкування з главою Офісу президента України Андрієм Богданом.
Про це він розповів виданню BuzzFeed News.
«Коли в Держдепі мене запитали, чи можна дати мій номер Єрмаку, вони додали: «(Єрмак) - реальний юрист, на відміну від «рішали» Богдана». Він просто антипод Єрмака. Єрмак чесний, Богдан ні», - сказав Джуліані.
На питання, хто саме застерігав його від зустрічі з Богданом, Джуліані відповів: «Волкер застерігав».
Джуліані запевняє, що на зустрічі з Єрмаком передав «стурбованість» адміністрації США тим, що Богдан займає таку посаду при президентові України і може «негативно» впливати на того.
«Я сказав (Єрмаку. - Ред.): «Ви знаєте, поруч з вами людина, яка не принесе добра ні вам, ні вашій країні», - сказав Джуліані.
Нагадаємо, члени Палати представників США від Демократичної партії зажадали від адвоката Дональда Трампа Рудольфа Джуліані надати всі документи, які стосуються відносин з Україною. 

Джерело: glavcom.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Є легенда, як хтось із радянських слідчих спересердя запитав Чорновола: "Ну добре, от уявімо, є ваша незалежна Україна. І ким ви т...
Режим надзвичайної ситуації введений до 24 квітня, - Кабмін.
Проведення цьогорічного ЗНО та вступної кампанії буде перенесено на на більш пізні дати.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS