Литва і Латвія не визнають російських “виборів” в окупованому Криму, – заяви

152109092019Литва і Латвія не визнають результатів проведення “місцевих виборів” в анексованому Росією Криму та Севастополі.

Заяви про невизнання “виборів” в окупованому Криму зробили міністри закордонних справ Литви і Латвії Лінас Лінкявічюс та Едгарс Ринкевич відповідно, повідомляє “Українська правда“.

“Литва не визнає сьогоднішні “вибори” у Криму та Севастополі, незаконно анексованих Росією. Ми підтверджуємо нашу підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, і засуджуємо російську окупацію Криму і порушення міжнародного права”, – заявив Лінкявічюс.

У свою чергу глава МЗС Латвії підтвердив, що Рига не визнає місцевих виборів, які проводяться незаконно окупованих і анексованих Росією Криму і Севастополі.

“Я підтверджую нашу підтримку суверенітету і територіальної цілісності України”, – зазначив Ринкевич.

Раніше Міністерство закордонних справ України закликало міжнародних партнерів дати принципову оцінку незаконним діям Росії з організації й проведення так званих “місцевих виборів” в окупованому Криму та посилити тиск на РФ.

У неділю, 8 вересня, в Росії відбувся “єдиний день голосування” – близько 6 тисяч виборчих кампаній і референдумів різного рівня, в тому числі в окупованому Криму.

Прокуратура АР Крим закликала жителів окупованого півострова не брати участь у незаконних виборах, які проводяться Росією на території Криму та Севастополя.

Джерело: novynarnia.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/j5jmFndpOSg/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Російська Федерація намагається залякати судами та тиском громади, які переходять до Православної церкви України.
Випускникам закладів вищої освіти, які не мають досвіду педагогічної діяльності та прийматимуться на посаду педагогічного працівни...
Перераховано сценарії збереження влади Путіна після 2024 року.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS