Литва і Латвія не визнають російських “виборів” в окупованому Криму, – заяви

152109092019Литва і Латвія не визнають результатів проведення “місцевих виборів” в анексованому Росією Криму та Севастополі.

Заяви про невизнання “виборів” в окупованому Криму зробили міністри закордонних справ Литви і Латвії Лінас Лінкявічюс та Едгарс Ринкевич відповідно, повідомляє “Українська правда“.

“Литва не визнає сьогоднішні “вибори” у Криму та Севастополі, незаконно анексованих Росією. Ми підтверджуємо нашу підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, і засуджуємо російську окупацію Криму і порушення міжнародного права”, – заявив Лінкявічюс.

У свою чергу глава МЗС Латвії підтвердив, що Рига не визнає місцевих виборів, які проводяться незаконно окупованих і анексованих Росією Криму і Севастополі.

“Я підтверджую нашу підтримку суверенітету і територіальної цілісності України”, – зазначив Ринкевич.

Раніше Міністерство закордонних справ України закликало міжнародних партнерів дати принципову оцінку незаконним діям Росії з організації й проведення так званих “місцевих виборів” в окупованому Криму та посилити тиск на РФ.

У неділю, 8 вересня, в Росії відбувся “єдиний день голосування” – близько 6 тисяч виборчих кампаній і референдумів різного рівня, в тому числі в окупованому Криму.

Прокуратура АР Крим закликала жителів окупованого півострова не брати участь у незаконних виборах, які проводяться Росією на території Криму та Севастополя.

Джерело: novynarnia.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Пам'ять... 23 вересня 1989 року, 30 років тому, в м. Ужгороді було засновано Закарпатську крайову організацію Народного Руху Укра...
Верховна Рада обрала народного депутата від фракції "Слуга народу" Микиту Потураєва головою постійної української делегації в Парл...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS