Талановиті танцюристи з Виноградова перемогли на міжнародних змаганнях у Болгарії (ФОТО, ВІДЕО)

205607092019Виноградівський гурт "Olimp Dance Crew" під керівництвом Любки Яни Миколаївни здобув впевнену перемогу на міжнародному конкурсі у Болгарії.

Почалося все з того, що учасники гурту "Olimp Dance Crew" захотіли десь відпочити разом, так як 3 учасників покидало колектив через поступлення у вищі навчальні заклади в інших містах і за кордоном (Гейруш Ріхард, Тігор Камілія та Фенинець Даніела).
Фестивальна організація ЯСКРАВА КРАЇНА, на фестивалях якої талановиті виноградівці  вже побували декілька разів, запросила колектив прийняти участь у їхньому літньому конкурсі-фестивалі в Болгарії Summer Best Fest у серпні, представивши Україну.

"І ми вирішили,що це чудова можливість провести час разом, спробувати поборотися за перемогу на міжнародному рівні та ще і відпочити на морі (декотрі були на море впреше). І ми почали наполегливо готуватися, тренуючись 3-4 рази на тиждень по 2-3 години" - каже Голосу Карпат керівник колективу Любка Яна Миколаївна.

Особливість саме цього фестивалю в тому, що тут можуть змагатися лише володарі гран-прі або 1-их місць виключно, а таких дипломів у "Olimp Dance Crew" багато. 

 

"Тому ми зрозуміли,що підготовка потрібна серйозна. Ми готували 2 номери в номінації "Street dance performance" у змішаній віковій категорії. Учасники були з України, Болгарії та Грузії. Були представлені різні жанри хореографії та вокал. У нашій категорії ми здобули впевнену перемогу (кубок переможців, диплом та подяка керівнику)" - додає Яна Миколаївна.

Журі також були з Болгарії, України та Грузії. Особливо виноградівська молодь сподобалась хіп-хоп хореографу Кирилу Головкіну, який був у складі журі. Гала-концерт відбувся у центрі курорту Золоті Піски і зібрав сотні людей.

"Сам фестиваль тривав 4 дні, а відпочивали на морі виноградівці аж 8 днів" - розповідає пані Любка.

Також за керівництвом Кирила Головкіна та разом з іншими двома колективами кожного ранку о 8:30 к.ч. учасники гурту розучували флеш-моб під пісню Монатіка Loveit ритм.

"На другий день після завершення фестивалю в самому центрі Варни ми зняли цей флеш-моб на відео і на наш величезний подив сам Монатік виклав це відео у себе на ютуб каналі і прокоментував словами: "Очень круто, что Loveit ритм вдохновляет Вас! Спасибо огромное!" Ми цим дуже гордимося, я к і перемогою. А я особисто безмежно горжуся своїми учнями, вони дуже трудолюбиві і дуже люблять танцювати" - каже Яна Миколаївна.

Загалом учасники гурту "Olimp Dance Crew" дуже задоволені поїздкою. Вони чудово відпочили на морі, гідно представили Україну на міжнародному рівні, дістали купу емоцій і новий досвід.

"Це було ідеальне закінчення літа! Безмежно вдячні батькам за підтримку!" - завершує пані Яна.

Нагадаємо, що виноградівський танцювальний колектив здобув перемогу у міжнародних змаганнях у Львові.

Також вони приймали участь у міжнародному онлайн-конкурсі - "Golden Time Online Chicago 2018", в якому отримали впевнену перемогу.

Джерело: goloskarpat.info

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/j5jmFndpOSg/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Російська Федерація намагається залякати судами та тиском громади, які переходять до Православної церкви України.
Випускникам закладів вищої освіти, які не мають досвіду педагогічної діяльності та прийматимуться на посаду педагогічного працівни...
Перераховано сценарії збереження влади Путіна після 2024 року.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS