США закликають Росію звільнити решту українців та припинити агресію

200007092019В посольстві підкреслили, що побачили у звільненні українських бранців «ознаки більш активного діалогу між Росією і Україною».


З нагоди звільнення з російського полону 35-ти українських бранців Кремля Посольство США в Україні закликало РФ припинити агресію проти України й повернути додому решту ув’язнених українців.
Відповідне повідомлення дипломатичне представництво США розмістило на своїй сторінці у Facebook.
«Ми вітаємо звістку про звільнення в’язнів і вітаємо президента Зеленського та його команду з поверненням цих громадян України додому», – наголошується в повідомленні. 

При цьому в посольстві підкреслили, що побачили в цьому «ознаки більш активного діалогу між Росією і Україною», назвавши це обнадійливим. Крім того, американська сторона звернула увагу, що президент Володимир Зеленський чітко заявив про свою прихильність досягненню дипломатичного вирішення розв’язаного Росією конфлікту на сході України.
«Ми закликаємо Росію припинити агресію проти України та звільнити багатьох інших українців, які безпідставно залишаються за гратами в Росії», – наголосили в Посольстві США в Україні.
Як повідомлялося, у суботу, 7 вересня, між Україною та Росією відбувся обмін у форматі 35 на 35. До України повернулися 11 незаконно засуджених у Росії співгромадян та 24 моряків, яких Росія захопила в районі Керченської протоки у листопаді 2018 року. 

Джерело: glavcom.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/j5jmFndpOSg/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Російська Федерація намагається залякати судами та тиском громади, які переходять до Православної церкви України.
Випускникам закладів вищої освіти, які не мають досвіду педагогічної діяльності та прийматимуться на посаду педагогічного працівни...
Перераховано сценарії збереження влади Путіна після 2024 року.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS