У Росії засудили до 4 років активіста, який носив передачі полоненим морякам

113806092019Російського волонтера Костянтина Котова, який виходив на пікети на підтримку українських політв’язнів і відвідував їх у СІЗО, засудили до 4,5 років в’язниці за “багаторазове порушення правил проведення публічних заходів”.

Як повідомляє “Новинарня“, таке рішення ухвалив Тверський суд Москви в четвер, 5 вересня, передає “Новая газета”.

Адвокатка волонтера Марія Ейсмонт заявила, що їм дали обмаль часу на ознайомлення з матеріалами справи та наголосила на тому, що суддя відмовився долучити і досліджувати один з ключових доказів невинуватості Костянтина — відеозапис, на якому видно, як Котов виходить з метро і нічого не скандує, а його без будь-якої причини затримують правоохоронці.

Після оголошення вироку в суді почали скандувати “Ганьба”.

Стаття 212 щодо реального ув’язнення за “багаторазове порушення правил проведення публічних заходів” з’явилася в Кримінальному кодексі Росії в 2014 році. Першим, кого засудили за нею, став активіст Ільдар Дадін, він отримав три роки колонії. У 2017 році Конституційний суд “пом’якшив” її. Для застосування статті дії людини повинні “становити небезпеку для суспільства”.

“Я вважаю, що судять в цьому процесі не мене, а судять право людей на свою думку, на свободу слова і на свободу зібрань. Влада повністю позбавила суспільство можливості впливати на ситуацію в країні. Немає незалежних партій, немає чесних виборів. Залишається тільки один вихід – йти на вулиці і там намагатися прокричати свої вимоги”, – сказав у останньому слові Котов.

Російський ЗМІ акцентує, що Костянтин Котов неодноразово влаштовував пікети на підтримку українських політв’язнів і моряків, також він носив їм передачі.

Як інформувала “Новинарня“, у Росії зарізали активістку, яка підтримувала українських політв’язнів.

Джерело: novynarnia.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/j5jmFndpOSg/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Російська Федерація намагається залякати судами та тиском громади, які переходять до Православної церкви України.
Випускникам закладів вищої освіти, які не мають досвіду педагогічної діяльності та прийматимуться на посаду педагогічного працівни...
Перераховано сценарії збереження влади Путіна після 2024 року.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS