Розвідка США з’ясувала справжню причину витоку радіації в Росії

153431082019Це була місія, щоб врятувати загублену під час попередніх випробувань ракету.


Американська розвідка пов’язує вибух на півночі РФ зі спробами дістати з моря ядерну ракету з попередніх випробувань.
Про це йдеться в звіті розвідки США, пише «Голос Америки».
Згідно з документом, таємничий смертоносний вибух в Архангельській області на півночі Росії, що призвів до витоку радіації, стався, коли російські сили намагались підняти ракету з ядерним зарядом із дна океану.
«Це не був запуск зброї, натомість це була місія, щоб врятувати загублену під час попередніх випробувань ракету», – розповідає джерело, знайоме зі звітом.
«Стався вибух на одному з суден, що брали участь у піднятті ракети, і це спричинило реакцію в ядерному заряді ракети, і стався витік радіації», – каже інше джерело.
Нагадаємо, вибух, у результаті якого загинуло 5 вчених і було зареєстровано підвищений рівень радіації, стався 8 серпня.
У Росії ймовірно було два вибухи, після яких зросла радіація.
Як повідомлялося, у Росії підтвердили, що після вибуху на полігоні ВМФ РФ під Северодвінську радіоактивний фон ненадовго підвищувався через проходження хмари радіоактивних інертних газів.

Джерело: glavcom.ua 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Станом на сьогодні у Золочеві не зареєстровано релігійних організацій РПЦвУ (УПЦ МП) та жодна така організація не зверталася із за...
Верховна Рада проголосувала за легалізацію грального бізнесу в Україні. Закон підтримали 248 народних депутатів.
14 липня 2020 року, Закарпатській обласній клінічній інфекційній лікарні (головний лікар Михайло Поляк), було передано для лікуван...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS