Постпред Британії в Радбезі ООН заявила про утиски прав українців у Криму, які відмовилися від паспорта РФ

113814082019Ситуація з дотриманням міжнародного гуманітарного права в Криму “жахлива”.

Про це постійний представник Великої Британії в Раді безпеки ООН Карен Пірс наголосила у своїй заяві щодо забезпечення дотримання міжнародного гуманітарного права на брифінгу в Радбезі.

Про це у вівторок, 13 серпня, повідомили на сайті МЗС Британії.

“Я би хотіла використати ці дебати та пролити світло на кілька конкретних ситуацій, де справа з дотриманням міжнародного гуманітарного права є жахливою. У Криму громадянам України відмовляють у доступі до базових послуг через те, що вони не змінили своє громадянство (на російське, — “Н”), що суперечить міжнародному гуманітарному праву”, — зазначила Пірс.

Окрім Криму, вона не оминула порушення міжнародного гуманітарного права в Південному Судані, Малі, африканському регіоні Сахель та Сирії.

Насильницьке протиправне тимчасове відторгнення Кримської автономії та Севастополя від України та приєднання їх до РФ на правах так званих суб’єктів федерації було проголошено Москвою 18 березня 2014 року.

Анексія Криму не визнається українською державою і більшістю країн, не визнається Генеральною асамблеєю ООН, ПАРЄ, ПА ОБСЄ, а також суперечить рішенню Венеційської комісії.

Як повіломляла “Новинарня“, Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв’язку з відвіданням президентом Росії Володимиром Путіним окупованого Криму.

Джерело: novynarnia.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Є легенда, як хтось із радянських слідчих спересердя запитав Чорновола: "Ну добре, от уявімо, є ваша незалежна Україна. І ким ви т...
Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки.
Тимчасове виконання обов’язків Міністра освіти і науки України покладено на Любомиру Мандзій. Відповідне рішення прийнято на...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS