Блогер: Від вчора у Росії з’явилася своя Фукусіма

213811082019І так результат: з учорашнього вечора повністю закрита Двінська губа.

Це означає, що ядерний вибух міжконтинентальної ракети «Буревісник» – виробництво «Новатора», забруднив – м’яко кажучи: забруднив більшу частину акваторії. Тому Двінська губа сьогодні повністю закрита і звідти виведені всі судна, включаючи риболовецькі шхуни, всі ці мільйони кюрі перейдуть в море.

Про це пише Андрій Караулов на своїй сторінці у Facebook.

Насправді – це національна трагедія.

Тепер питання: хто-небудь оголосив сьогодні, що з учорашнього дня заборонений вилов риби в цьому районі? Що сьогодні у нас, в Росії, з’явилася своя Фукусіма. Що десятки тисяч рибалок залишаться без роботи. Та й не тільки рибалок.

Двінська губа – гирло Північної Двіни і величезна частина узбережжя – з учорашнього дня – «зона». Якщо говорити мовою «Сталкера» Тарковського – «зона».

Може бути я не знаю чого, але хіба у нас заплановано виступ на всю країну головного санітарного лікаря, міністра оборони, представника Президента на півночі і самого Президента?
Весь світ встав на вуха.

Вчора тільки ми правильно назвали те що вибухнула ракету: «Буревісник». Новітня крилата ракета.

Сьогодні весь світ знає цю назву. Зате у нас – всі мовчать.

Знову мовчать.

 Джерело: uagolos.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

6 грудня 2019 року, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Пра...
Як Верховний Суд вирішує питання відліку строку на апеляційне оскарження.
5 грудня відзначається Міжнародний день волонтерів – людей, які добровільно займаються безкорисною суспільно важливою діяльн...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS