ТРАМП ПІДТРИМУЄ ЗАПРОВАДЖЕННЯ БІБЛІЙНИХ УРОКІВ У ШКОЛАХ США

SYB3EKRD7UI6TNNUDUMN7N5QQQ 750x493Президент Трамп підтримує наміри кількох штатів запровадити біблійні уроки в школах.

У твіттері президент Трамп написав: «Багато штатів вводять «Біблійні уроки», дають учням можливість вивчати Біблію. Вертаємось до першооснов? Чудово».

В шести штатах, що контролюються республіканцями намагаються впровадити закон, який дозволить проводити уроки. Це будуть факультативні заняття по вивченню Старого і Нового Заповітів.

Такі ж законопроекти розглядають у Флориді, Індіані, Міссурі, Західній Дакоті, Вірджинії й Західній Вірджинії.

Критики стверджують, що законопроект поставить під загрозу розділення держави й релігії, що закріплене Першою поправкою до Конституції США.

У 2017 році в Кентуккі губернатор-республіканець Метт Бевін підписав закон, який дозволив учням державних шкіл відвідувати заняття по вивченню Біблії та івриту.

Алабама та Айова теж розглядали подібні законопроекти, але не прийняли їх.

«Без ретельного контролю ці уроки можуть перетворитися з навчання на проповіді», заявляє Американська спілка захисту громадянських свобод. «Релігійну освіту краще лишити батькам і церквам, а не школам».
Спілка хвилюється, що вчителі будуть нав’язувати учням свої погляди й подавати інформацію з вигідної для себе позиції.Нагадаємо, що під час виборів 2016 року Трамп отримав неабияку політичну підтримку від християн. Зокрема, через його ставлення до ЛГБТ спільноти та абортів.

 

Джерело:slovoproslovo.info

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Сьогодні в павутині інтернету вже є багато інформативних матеріалів про філолога Ом. Огоновського.
Більшість вітчизняних істориків не визнають цього монарха як такого, що має відношення до української історії. Мовляв, це не наш,...
15 червня – дуже важливий день для українського кінематографу. Рівно 77 років тому народився Іван Миколайчук, якого українці...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS