Військова агресія Росії не є перешкодою для вступу України в НАТО – Волкер

130070Агресія Росії не може вважатися перешкодою для підготовки України до членства в Альянсі та для допомоги з боку НАТО у впровадженні реформ оборонного сектора. Про це заявив спеціальний представник Державного департаменту США у переговорах по Україні Курт Волкер 

'Той факт, що Росія окупує частину України і продовжує бойові дії в Україні, є предметом занепокоєння, оскільки країни НАТО не хотіли б бути втягнуті у конфлікт. 
В той же час ми можемо таким чином надіслати невірне послання Росії, мовляв, все, що вона має зробити – це атакувати країну, і ця країна не зможе вважатися кандидатом на вступ до НАТО. 
Я думаю, ми достатньо чітко дали зрозуміти – ми продовжуємо дотримуватися взятих у Бухаресті (на саміті НАТО 2008 року) зобов'язань, що одного дня Україна стане членом НАТО. 
Ми хочемо працювати разом з Україною з тим, щоб відповісти на всі виклики, з якими вона стикається, щоб створити для неї якомога кращу позицію, щоб НАТО могло розглянути питання щодо розширення, коли Україна також буде до цього готовою', – запевнив американський дипломат.

За його словами, події на Донбасі є 'гуманітарною трагедією', адже найбільше страждає населення цих регіонів, яке потребує всієї можливої підтримки й допомоги як з боку уряду України, так і від міжнародної спільноти.

'Все це відбувається внаслідок російського вторгнення, окупації, та продовження бойових дій на території України. Українці продовжують гинути кожного тижня, це величезна трагедія. Ми всі занепокоєні цією кризою, цією війною', – сказав Волкер.

Він також додав, що треба ще багато зробити в усіх сферах – у зміцненні демократичних інституцій, у боротьбі з корупцією, в економіці тощо. 
В частині відносин з НАТО – також мають бути зусилля із досягнення взаємосумісності та реформування оборонного сектора, як і продовження внеску у спільну безпеку в Європі.

США готові передати Україні летальну озброєння для самозахисту як в межах оборонної допомоги, так і в межах прямих закупівель самої України. 

Про це заявив спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер, передає Радіо Свобода. 
За словами Волкера, мова йде про протитанкових і антіснайперскіх системах. 

«Україні життєво необхідно посилити обороноздатність, щоб не допустити подальшу втрату територій, щоб утримати лінію дотику і, сподіваємося, створити умови для того, щоб провести мирні переговори», - пояснив спецпредставник США.

 

Джерело: fromua.news

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/components/com_content/models/articles.php on line 497

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 359

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/tmpl/default.php on line 51
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS