ЗЕНІТНИЙ КУПОЛ ПЕРШОГО ЕШЕЛОНУ ОБОРОНИ: В ЗСУ ПОКАЗАЛИ ГРІЗНУ ЗБРОЮ (ВІДЕО)

zenitnyj kupol pershogo eshelonu oborony v zsu pokazaly griznu zbroyu“Тунгуска” має дуже високу швидкострільність і сама може виявити повітряну ціль і знищити її.

На озброєнні української армії є грізна зброя із системи протиповітряної оборони – зенітна самохідна установка 2С6 “Тунгуска”. У штабі Об’єднаних сил показали, чим ЗСУ захищають небо над Донбасом.

Так, серед підрозділів, у яких на озброєнні знаходяться “Тунгуски”, були проведені змагання. Бійці зі складу ООС показали злагодженість бойових розрахунків. Жоден з екіпажів “Тунгусок” не отримав оцінку нижче “добре”. А кращі зенітники виявилися в 30 окремій механізованій бригаді.

“Правоохоронці неба підтвердили на практиці – порушникам повітряного простору відсіч надійде миттєво”, – кажуть військові.

Зазначена зенітна самохідна установка є потужним високомобільним озброєнням підрозділів першого ешелону оборони для знищення засобів повітряного нападу. Установка має швидкострільні гармати і вісім ракет (ракети калібру 30 мм). Вона утворює єдиний розвідувально-вогневий комплекс, який здатний самостійно виявляти, супроводжувати і знищувати цілі на різних висотах і відстанях. Темп стрільби з двох гармат 4000-5000 пострілів за хвилину.

 

Джерело: auto-motive.info

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Мешканці Закарпаття, гості, туристи, а також водії, які транзитом перетинають наш край, часто скаржаться на якість дорожнього покр...
Об’єднані сили націоналістів, що йдуть на парламентські вибори у списку «Свободи», подолають 5% виборчий бар&rsq...
На думку Андрія Богдана, публічна заява має кваліфікуватися як повідомлення про порушення.
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS