КОНДРАТЮК: «УКРАЇНСЬКІ ГАСТРОЛЕРИ В РОСІЇ ПОВИННІ ПЛАТИТИ ШТРАФИ»

WHzYXbRaZj5fobvFbITkTYIEm5RqIFJyУкраїнські артисти, які гастролюють в Росії, повинні піддаватися санкціям у вигляді значних штрафів і втрати громадянства.

Таку думку висловив телеведучий Ігор Кондратюк в інтерв'ю "Апострофу".

За його словами, Україні слід на законодавчому рівні ввести заборону на будь-які контакти її громадян з країною-агресором.

"Таке враження, що держава себе і своїх громадян не поважає. Я, наприклад, за повний розрив контактів із Росією. За введення візового режиму, за спілкування з Росією через третю країну – бажано через ту, на яку Росія має найменший вплив. Інакше – це якась гібридність. Для мене неприродно спілкуватися зі своїм ґвалтівником, для деяких українських політиків – природно. Чому? Запитайте у них", – поділився він.

Кондратюк також відповів, як бути з аудиторією артистів, які гастролюють в Росії. "А що ви можете сказати про аудиторію, яка любить співати пісні на Марсі? Нічого. Просто потрібно було вивести на нуль таке поняття, як гастролі в РФ! Гастролює – плати великі штрафи, або втрачай громадянство", – заявив він.

Він звернувся до прикладу співачки MARUV, яка перемогла в Національному відборі на Євробачення-2019, проте так і не поїхала на конкурс, обравши концерти в Росії. За словами Кондратюка, її з самого початку не можна було допускати до участі.

 

Джерело:umoloda.kyiv.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання вступників, яким для вступу у магістратуру цього року необхідно мати результати тест...
Міністерством освіти розроблений проект правил оцінювання закладів вищої освіти з метою надання та підтвердження статусу національ...
Вступникам до закладів вищої освіти, які мають право на сільський коефіцієнт, треба буде підтвердити це довідкою про реєстрацію мі...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS