Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор зустрівся із редактором львівського журналу «Гражда» Олександром Масляником

 DSC019213 лютого 2019 року, Преосвященніший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина,в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, провів зустріч з давнім товаришем, редактором журналу «Гражда» (м. Львів), письменником, видавцем та заслуженим журналістом УкраїниОлександром Масляником (уродженцем м. Рахова), який з робочим візитом перебував на Закарпатті.

Під час зустрічі владика Віктор та Олександр Масляник згадали про спільну участь в українських національно-визвольних змаганнях кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття та обговорили питання співпраці на ниві популяризації правдивої історії становлення і розвитку української нації, Держави України та Української Церкви, просвітництва та духовно-патріотичного виховання молоді.

На завершення зустрічі владика Віктор подарував шановному гостю Біблію на українській мові в перекладі митрополита Української Автокефальної Православної Церкви Іларіона (Огієнка) та іконку апостола українського Андрія Первозваного.

 

Прес-служба Карпатської єпархії ПЦУ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Президент ФК «Минай» Валерій Пересоляк прокоментував останні результати його команди та зазначив, що на клуб чекають в...
У вівторок, 16 квітня, у Львові в Національному музеї ім. А. Шептицького відбулася презентація виставкового проекту “Thesaur...
Уклінно прошу 73,22% не перейматися читанням цих рефлексій щодо стану демократії у світі та Україні.
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS