В Ужгороді пройде восьмий фестиваль органної музики

675675Кожна осінь дарує ужгородцям та гостям міста неповторне музичне свято – Міжнародний молодіжний фестиваль органної музики ім.Наталії Висіч.

З 15 вересня по 2 жовтня він увосьме пройде у Закарпатській обласній філармонії. Програма заходу як ніколи насичена і різноманітна: 8 концертних вечорів за участі відомих вітчизняних та зарубіжних органістів, а також вокалістів, скрипалів, піаністів та ін.

Органну школу краю представлять колишні учениці заслуженої артистки України Наталії Висіч Ольга Чундак, Тетяна Тіщенко, лауреат міжнародних конкурсів Катерина Шапран (Словаччина, м.Кошіце) та солістка Закарпатської обласної філармонії Катерина Гажо. Вперше до сольного виступу на сцені філармонії готується також ужгородка Наталія Лендєл (орган-фортепіано). В окремих програмах беруть участь учні, студенти та викладачі музичних закладів краю: Адріяна Чирська (флейта), Віталій Сідор (труба), Тетяна Стойко (орган), Ванесса Стойко (скрипка), Патріціо Сіладі (ксилофон), Евелін Костя (цимбали).

Із Німеччини до нас приїде органіст Торстен Штерзік, із Києва солістка Національної Філармонії України Каріна Кондрашевська (сопрано) та соліст Національного будинку органної та камерної музики України Максим Сидоренко (орган), а з Одеси – лауреат міжнародних академічних та джазових конкурсів Георгій Матвіїв (бандура). Активно задіяні у цьому музичному святі всі оркестри філармонії: камерний (керівник – заслужений артист України Владислав Юрош), естрадно-духовий (керівник – заслужений артист України Володимир Співак) та симфонічний (диригент – заслужена артистка України Вікторія Свалявчик-Цанько).

А відкриють VIII Міжнародний молодіжний фестиваль органної музики ім.Наталії Висіч гості із Будапешта: 15 вересня о 18.30 свою концертну програму представлять студенти-органісти Музичної академії Ференца Ліста Оршоля Папп, Давід Ласло Ач та Артур Шалінгер-Фойдл. Одночасно з відкриттям фестивалю у Закарпатській обласній філармонії розпочнеться ювілейний 70-й концертний сезон. Долучайтеся до музично-фестивального життя краю.

Пише Zaholovok

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

14 лютого о 05:30 до Служби порятунку "101" повідомили про пожежу в житловому будинку, що на вул. Петефі в с. Оклі Гедь Виногр...
16 лютого 2019 року, в м. Ужгороді, відбулось чергове засідання Ради Закарпатського крайового культурно-освітнього товариства &laq...
Як зазначено на офіційному сайті мерії, громадські слухання з реалізації проекту «Реконструкція пл. Театральної та пл. Євген...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS