Свалявський «Спартак» став чемпіоном Закарпаття з волейболу

ffffff54В Ужгороді фінішував чемпіонат області з волейболу серед команд першої ліги.

У так званому «фіналі чотирьох» спочатку свалявський «Спартак» здолав «Освіту» з Ужгородського району, а перечинське «Воєводино» – ЗОДЮСШ Ужгород. У матчі ж за 3 місце «Освіта» перемогла СДЮШОР – 3:0. Із таким же рахунком свалявці, які й на попередньому етапі змагань усі матчі виграли, завдали поразки перечинцям.

Слід також додати, що фінішував чемпіонат області й серед чоловічих команд другої ліги. У підсумку:

1. Виноградів – 7 очок.

2. Рокосово Хустського району – 7.

3. В.Березний – 6.

4. ЗОДЮСШ-2 – 6.

5. ЗОДЮСШ-3 – 4.

Надалі нудьгувати любителям волейболу не доведеться, адже на черзі нові змагання, зокрема і високого штибу. Так, 20 – 21 лютого в Ужгороді пройде ІІ тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків 2001 – 2002 р. н., а з 24 лютого в обласному центрі Закарпаття повинен стартувати чемпіонат України за програмою «Дитячої ліги».