Благодійну акцію «Підтримай країну – допоможи бійцю АТО» розпочато

vvcv444У цьому році чи не найнижча явка донорів, кажуть в обласній станції переливання крові.

Як розповіла завідуюча відділом комплектування донорських кадрів Закарпатської обласної станції переливання крові Марія Фантич, з п'ятиста чоловік – більше половини донори-родичі. Тільки тридцять п'ять людей протягом січня здали кров не для конкретних пацієнтів, а з благодійною метою – на допомогу тим, хто цього потребує, зокрема, й для учасників АТО, які лікуються в Мукачівському військовому госпіталі та інших медичних установах області.

В зв'язку з нагальною потребою здачі крові для поранених бійців АТО, з ініціативи благодійного комітету «Ужгородської Федерації Єдиноборств» (голова Володимир Струтинський), спільно з громадською організацією «Кардинальні зміни» розпочато благодійну акцію по здачі крові «Підтримай країну – врятуй життя бійцу АТО».

Громадяни міста самоорганізувалися. Близько 20 молодих людей прийшли сьогодні в обласну станцію переливання крові. Приємно, що є люди, які розуміють нагальну потребу крові для поранених бійців і готові допомогти.

Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств Євген Молнар, висловив подяку спортсменам та громадянам, які приєднались до акції: «Дуже приємно, що є громадяни, які не залишаються осторонь загальнодержавних проблем. Ми, як свідома громада, повинні допомагати бійцям, які знаходяться в зоні проведення АТО. Будемо сподіватися, що бойові дії на території України закінчаться якнайшвидше, і ми будемо жити в мирній і процвітаючій державі»

Нагадаємо, що Ужгородська Федерація Єдиноборств проводить благодійну акцію з 24.02 по 27.02 включно, в обласному центрі переливання крові. Всі кошти зібрані за переливання крові буде витрачено на допомогу військовим.

Прес-служба УФЄ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/components/com_content/models/articles.php on line 497

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 359

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/tmpl/default.php on line 51
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS