Талановита закарпатка

z1Про групу 5Аngels в Україні та світі почули не так давно. Вітчизняні меломани дізналися про них з появою кліпу – LostLongWeekend, який увійшов до ТОП-10 найпопулярніших музичних робіт.

 

В українських глядачів викликає зацікавленість в першу чергу склад гурту, а точніше одна з його учасниць –  Ангеліна Шестак. Вона народилася в Ільниці, Іршавський район. В дитинстві переїхала разом з батьками до Чехії, але регулярно відвідувала батьківщину, приїжджаючи до своєї бабусі. З дитинства була талановитою, відвідувала балетну школу танців, добре співала У вісім років закарпатку запросили на кастинг 5Аngels і вона була обрана однією з учасниць групи.

 

На разі молодий колектив може похвалитися виступами на одній сцені з JamesArthur, JessieJ, RitaOraта багатьма іншими популярними виконавцями. На рахунку у герлс-бенду  також двомісячний тур по Англії, що допоміг дівчатам з’явитися на сторінках DailyMirror і здобути ще більшу кількість фанатів.

 

Вікторія Вольф, студентка відділення журналістики

Фото з інтернету

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Софійка Рознійчук стала справжньою героїнею після того, як врятувала своїх братів з палаючого будинку.
Водяною красою можна помилуватися на одному з туристичних курортів.
В Ужгороді, у віці 85 років, помер Народний художник України Іван Шутєв.
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS