Безкоштовна електрика для всіх від Тесли

imagkjhgjhgЗа допомогою фінансів компанії JP Morgan, Тесла спроектував і збудував в 1901-1902 рр вежу Ворденкліф - гігантську бездротову станцію передачі хвиль в Нью-Йорку.

Морган думав, що вежа Ворденкліф зможе забезпечити бездротовий зв'язок по всьому світу. Але у Тесли були інші плани. Він хотів безкоштовно передавати електрику і забезпечити світ безкоштовним радіозв'язком.
Тесла збирався використовувати її для передачі повідомлень, телефонії і факсимільних зображень навіть через Атлантичний океан до Англії і на кораблі, що знаходяться у відкритому морі. Тобто він стверджував, що володів усіма тими технологіями, які в реальності з'явилися лише через десятиліття.
А ще ця вежа якимось чином повинна була проводити електрику. Кажуть, що якби проект запрацював, то будь-хто міг би отримувати електрику, просто встромивши якір в землю.
На жаль, безкоштовна електрика - це не вигідно.
Ніхто з промисловців чи фінансистів, включаючи заступників Тесли, не хотів революційних змін в енергетичній галузі. Змін, які погрожували існуванню їх бізнесу.
Уявіть, яким був би світ, якби суспільство не потребувало нафти і вугілля? Чи змогли б тоді «сильні світу цього» все контролювати?
Компанія JP Morgan відмовилася фінансувати зміни. Проект був покинутий в 1906 році і так і не запрацював.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
18 листопада 2018 року, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Українсь...
В ході підготовки зібрання Святого та Священого Синоду 27-29 листопада 2018 р. Константинопольський Вселенський Патріархат знову п...
Около двухсот автомобилей на еврономерах частично перекрыли движение по Киевской трассе, в районе КПП «Дачное».
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS