Безкоштовна електрика для всіх від Тесли

imagkjhgjhgЗа допомогою фінансів компанії JP Morgan, Тесла спроектував і збудував в 1901-1902 рр вежу Ворденкліф - гігантську бездротову станцію передачі хвиль в Нью-Йорку.

Морган думав, що вежа Ворденкліф зможе забезпечити бездротовий зв'язок по всьому світу. Але у Тесли були інші плани. Він хотів безкоштовно передавати електрику і забезпечити світ безкоштовним радіозв'язком.
Тесла збирався використовувати її для передачі повідомлень, телефонії і факсимільних зображень навіть через Атлантичний океан до Англії і на кораблі, що знаходяться у відкритому морі. Тобто він стверджував, що володів усіма тими технологіями, які в реальності з'явилися лише через десятиліття.
А ще ця вежа якимось чином повинна була проводити електрику. Кажуть, що якби проект запрацював, то будь-хто міг би отримувати електрику, просто встромивши якір в землю.
На жаль, безкоштовна електрика - це не вигідно.
Ніхто з промисловців чи фінансистів, включаючи заступників Тесли, не хотів революційних змін в енергетичній галузі. Змін, які погрожували існуванню їх бізнесу.
Уявіть, яким був би світ, якби суспільство не потребувало нафти і вугілля? Чи змогли б тоді «сильні світу цього» все контролювати?
Компанія JP Morgan відмовилася фінансувати зміни. Проект був покинутий в 1906 році і так і не запрацював.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Мешканці Закарпаття, гості, туристи, а також водії, які транзитом перетинають наш край, часто скаржаться на якість дорожнього покр...
Об’єднані сили націоналістів, що йдуть на парламентські вибори у списку «Свободи», подолають 5% виборчий бар&rsq...
На думку Андрія Богдана, публічна заява має кваліфікуватися як повідомлення про порушення.
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS